| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Salut, va rog foarte mult ajutati-ma, dau funda! Am uitat parola la messenger si am dat acolo la "forgot your password?" si la un moment dat imi zice sa raspund la intrebarea mea secreta de cand am facut id-ul si nu mai stiu ce raspuns era. Ce fac? plzz va rog din tot sufletul sa ma ajutati plz plz plz. Multumesc`!

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Faci altul pentru ca e imposibil sa-l deblokezi daca nu mai sti rasp la intreb tale

1 răspuns:
| xXMomo185 a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci daca nu sti raspunsurile. Ghinion...Fa-ti si tu ID nou...