| gossipgirl2011 a întrebat:

Hei buna. am si eu o intrebare. aveti idee ce oras de pe planeta asta e numai pe baza de cai?laughing. la ce ma refer? imi plac la nebunie caii si as vrea sa imi fac un hobbi pe tema asta. stiam ca in mexic sunt orase unde lumea foloseste caii pe post de masini dar nu stiu unde e asta:d. ma rog. ideea e ca as vrea sa invat sa calaresc si oarecum sa am o crescatorie de cai si sa nu li se para oamenilor ciudat faptul ca vad calaretilaughing. sper ca va´ti prins. deci?confused idei ceva?

3 răspunsuri:
| FacebookManiac a răspuns:

Horseland.

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Mi-am dorit şi eu asta odată. happy Nu prea mai există astfel de oraşe, România ar fi printre cele mai nedezvoltate ţări, deci dacă nu găseşti pe aici, foarte scăzute şansele de a găsi în altă parte. Dar ai putea să te duci la ţară, la bunici să înveţi să călăreşti, sau, sunt cursuri pentru copii de echitaţie. happy
Pa, pa.

| gossipgirl2011 explică:

Dar nu sunt chiar copillaughing. am 18 anitongue. iar horseland stiu ca e din desenetongue