| Gabriel643 a întrebat:

Hei,buna de curand im apar fe fata pete mici albe, pe zona nasului 3 pete si pe sub ureche.Ce imi recomandati si ce sunt petele albe.Multumesc.Mentionez ca nu imi apar de o luna, ci de cateva zile de 2 zile,Inainte nu aveam,foloseam Zynerit pentru cosuri si de curand imi apar pete albe,este grav?, ce tratamente pot lua?

Răspuns Câştigător
| maria33 a răspuns:

Este posibil sa iti apara de la zynerit pentru ca totusi este o substanta chimica. Poti intrerupe tratamentul si daca vezi ca iti mai apar puncte albe sau nu iti dispar cele vechi ar fi bine sa te duci ori la medicul tau de familie ori la un dermatolog.

1 răspuns:
| ioanaioana a răspuns:

Poate fi o boala de piele. Consulta un dermatolog