| Lilix99 a întrebat:

Hei din nou...voi avea un catelus negru,baiat si vioi,micut,.ce nume o sa-i pun? vreau un nume inteligent, misto..mai sofisticat si in acelasi timp genial.

12 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Poti sa-i spui Junior(pronuntie:Giunior) sau Genius!

| foxi a răspuns:

Numele catelusului trebuie sa indeplineasca alte conditii..nu cele enumerate de tine.un criteriu obligatoriu ar fi sa se termine intr_o consoana..al doilea sa fie un cuvant scurt(din 3, 4 litere..gen Bac, Dog, Rex...etc!

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Marc[sa zicem], domnul smart puppy big grin, doggy fashion... sper ca imi dai funda, si ca alegi un nume din lista pe care ti-am dat-o eu... sa-ti traiasca catelusul big grin big grin big grin big grin

| faramatania a răspuns:

Buster,Duke,Lord,Onyx,Garp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey~ am si eu un catel cam la fel cum l-ai descris tu! Eu zic sa ii pui numele Leo sau Joker, sunt tare, si simpatice. ce zici, merit funda?

| Hyora a răspuns:

Blacky, Rex, pluto, Sparky, Puffy, Spot...

| octha a răspuns:

Pacat ca numele cat de inteligent i l-ai pune nul face si pe caine tot asa.rolling on the floor..cu toate astea vezi care i se potriveste:blak,dingo,dik(rolling on the floor )rex, dog, bruno, lessie, etc

| ionut_5013 a răspuns:

Rex

| WhyNotBaby a răspuns:

Mai nu-s ce sa zic"Sofisticat".Tot numele cele vechi si frumoase sunt la moda.In plus ca sunt pe net o gramada de nume.Ai putea sa-i spui Puppy, kooki.Dogy..Sa-ti traiasca si sa creasca marehappy

| raysaa a răspuns:

Nu e foarte sofisticat, dar e foarte dragut : Olly!:X

| AnAmAriA756 a răspuns:

Ce zici de Max?winking

| larisalala a răspuns:

Blaky