| Bia_8296 a întrebat:

Hei`!
Eu am un iphone [3gs cu dual sim :d]
Imi puteti spune si mie site`uri unde gasesc aplicatii in afara de " itunes "
Si sa fie gratis.
Dau fundita.; 3

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Tu ai o copie de iPhone. iPhone nu a avut niciodata dual sim. iPhone 3GS a fost lansat in exclusivitate pentru reteaua AT&T.

| FreaKy01 a răspuns:

Daca Ai dual sim inseamna ca e chinezarie deci e cam greu sa gasesti aplicatii...ai scris si tu pe google.ro aplicatii iphone sau iphone apps?

| Bia_8296 explică:

Pai si alea care merg la iphone 3gs nu merg si la asta confused?