| RauL8229 a întrebat:

Imi puteti spune, daca a aparut Jailbrake pentru iOS 6.0.1 pentru iPhone 4S? Sau daca nu a aparut. Cand apare? Sau stiti cumva vreun site de unde poti sa iti iei aplicatii gratis fara jailbrake? DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| mariuscristi a răspuns:

Jailbrake nu a aparut inca pentru 4s ca si eu astept cu nerabdare. daca vrei ceva aplicati ia din app store idevice.ro si acolo iti arata aplicatiile care sunt gratis in ziua actuala. bafta.

| RauL8229 explică (pentru mariuscristi):

Ok multumesc mult. daca cumva gasesti jailbrake-u atunci cand va aparea. da-mi si mie site-u de unde il iei pe id izsak.raul@yahoo.com Multumesc happy

2 răspunsuri:
| mariuscristi a răspuns:

Ok am sa te anunt