| AndreeeexD a întrebat:

Hei lume! Trupa LalaBand e chiar atat de " pretioasa "? Am facut o gluma prosteasca in legatura cu asta pentru ca eram plictisita si daca ai un fan Lala Band langa tine esti imediat la pamant. Deci intrebarea de ce este trupa Lala Band atat de " pretioasa "?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Pentru ca e venerata de toate pustoaicele disperate.

Daca ar fi dupa mine, as tortura regizorul si pe cei din serial...

| AndreeeexD explică (pentru Cherilyn):

Idem cu tine straight face

| MIkihellaA a răspuns (pentru Cherilyn):

Sunt de acord cu tinesmugsmug

7 răspunsuri:
| alexciuc a răspuns:

Sunt multi copii care le plac drama si muzica "buna"...e venerat doar de copii mici si fete

| GreenVegas a răspuns:

E o trupa de rahat.

| ViPeReX a răspuns:

Nu sunt o banda de ratati.

| MIkihellaA a răspuns:

Trebuie sa recunosti ca e improsionant spiritu` de echipa. plus se sincronizeaza foarte bine. O trupa adevarata. nu e chiar ata de pretioasa dar spune-mi te rog ai mai vazut o echipa atat de starns unitasmug smug ai ce invata de la ei.

| Mishelline a răspuns:

Fiecare are propriile preferinte, propriile pareri. Unii pot adora trupa, in timp ce altii nu o suporta.Au reusit sa ajunga la inimile fanilor.Cei din Lala Band sunt si actori, si trebuie sa recunosc, sunt niste actori foarte buni din punctul meu de vedere, si nu sunt o fana prea infocata a lor, ii admir doar pentru munca depusa.Mai mult decat atat, unii dintre ei au voci chiar foarte bune-parerea mea.Foarte multe persoane se regasesc in povestile lor de viata, din realitate sau din film.Probabil de aceea sunt atat de admiratihappySi ei, ca ceilalti artisti, muncesc foarte mult pentru un concert, sau pentru episoadele din Pariu cu viata. Funda?big grin