| albertodelrio211111 a întrebat:

Am auzit ca daca ai un abonament in Orange ti-l poti converti intr-unul in cosmote si ai si niste obtiuni in plus.E adevarat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama portare. Iei numarul tau de la Orange si te duci cu el la Cosmote, care-ti dau un alt abonament, al lor. Si desigur, in functie de abonamentul pe care-l ai la Orange s-ar putea sa platesti si o anumita suma pentru ca parasesti reteaua.

| wasambi a răspuns:

Salut! Nu, nu este adevarat. Sunt companii adverse, total diverite, nu vad de ce ar colabora pentru un asemena plan. big grin