| Roleplayer a întrebat:

Cine citeste seria Cantec de Gheata si Foc, de nenea G.R.R. Martin? Este Dansul Dragonilor ultimul volum, sau am auzit eu bine si mai scrie unul?

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Nymeria a răspuns:

Buna, nu Cantec de gheata si foc are in prezent cinci carti publicate:Urzeala tronurilor, inclestarea regilor, iuresul sabiilor, festinul ciorilor si dansul dragonilor si doua in curs de scriere:Vanturile ierni si Un vis de primavara-titlurile sunt in romana-dar la cum scrie nenea Martin probabil va termina seria in zece ani, deci nu te grabi sa termini seria big grin eu am ajuns la Inclestarea regilor