| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, cum se creaza un filmulet ca asta?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r DFcO3pqRWI#at=20

1 răspuns:
| robylex0942 a răspuns:

Trebuie sa te pricepi la editare:Trebuie sa stii sa fac lucruri invizibile(ele erau controlate de o mana), sa stii cum sa dai stop video si continue video sau se mai zice off camera si on camera(ce va de genul asta se numeste)ca a pus stop la masina si au luat roata[(nu are cum sa o impuste si sa dispara)ar fi cazut masina]si la gaura ar trebui sa te pricepi la culori au pus ce era in spate(dulapul sau masa)adica iau facut poza si au pos-o pe burta si cu colorile a facut sa para sange.