| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, de unde se iau acele acte care se cer la camin pentru primirea camerei: dispozitia de cazare, contractul de inchiriere si cererea de stabilire a resedintei?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Actele se iau de la administratorul caminului.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

De secretariatul facultatii ai auzit?

| original54 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Cazarea in camin se face inainte de deschiderea facultatii.Nu inteleg de ce exista oameni ca tine care raspund la intrebare, desi nu cunosc raspunsul, incercand sa para mai destepti decat persoana care a pus o intrebare pentru ca are nevoie de un raspuns. De nesimtire ai auzit?