| Bogdan00501 a întrebat:

Cum fac sa completez online cererea de cazare la camin la ASE? Sau trebuie sa o scriu eu la calculator?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Online

http://cazare.ase.ro/

Ai aici in partea de jos o casuta verde in care scrie "INCARCA CEREREA", mai departe te descurci. :)

| Bogdan00501 explică (pentru Anddreee):

Eu vreau sa ma inscriu in septembrie la facultate si nu stiu daca o mai pot completa.Din cate am citit crerea o pot completa numai cei care s-au inscris in iulie, desi incrierile se fac pana in septembrie

| Anddreee a răspuns (pentru Bogdan00501):

Pai nu ai cum sa completezi cerere pentru camin daca tu nici macar nu ai dat admiterea pentru ca n-ai certitudinea ca vei intra. Intai trebuie sa fii admis si pe urma rezolvi cu caminul.

| Anddreee a răspuns (pentru Anddreee):

Am vazut ca ca inscrierile se fac pana in septembrie, cred ca cel mai ok ar fi sa suni la ei si sa intrebi. Chiar nu stiu cum se procedeaza, poate dupa admitere se vor publica niste date pentru a completa cererea si a o depune.

| apz a răspuns (pentru Bogdan00501):

E logic că după ce ai fost admis, te poți înscrie și pentru un loc la cămin. Cum ar fi să te înscrii la cămin, dar tu să nu fi intrat la facultate?

| Bogdan00501 explică (pentru Anddreee):

Dar la caminul Teologic Baptist stii cum se poate completa cererea? Poti sa-mi dai un link?

| Anddreee a răspuns (pentru Bogdan00501):

N-am nicio idee cum se procedeaza acolo. Nu am gasit nicio cerere online. Dar banuiesc ca poate acolo dupa ce esti admis trebuie sa mergi la secretariat sau ceva de genu sa completezi cererea.

8 răspunsuri:
| Bogdan00501 explică (pentru apz):

Asta o pot completa numai daca m-am inscris deja la facultate? Eu vreau sa ma inscriu la sesiunea din septembrie la facultate.