| Panteraa a întrebat:

Fac chestionare auto pe site-ul drpciv.ro, site-ul oficial, si fac si pe i-drpciv.ro. Problema este ca pe site-ul oficial drpciv.ro fac si cate 26, la majoritatea trec, dar pe celalalt site nici nu ajung bine la 20 ca deja am gresite 4 si nu trec mai deloc. De ce? Care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| Sima_Marian_1988 a răspuns:

Pe i-drpciv nu sunt întrebările de la examenul auto, sunt întrebări adunate de prin toate cartile vechi. Învață de pe drpciv.ro sau mai bine de pe www.scoalarutiera.ro, sunt exact intrebarile de pe drpciv dar explicate video, GRATIS.

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Iti recomand sa faci intrebarile din carte.