| zuzyzuly a întrebat:

Hei TPU, lucrez cu movie maker-ul la niste videoclipuri si cand incerc sa introduc muzica imi da "eroare nespecificata". Cum sa fac sa pun muzica?

Răspuns Câştigător
| xcristix a răspuns:

Pai vezi ca movie maker nu suporta prea multe formate audio,pentru ca movie maker foloseste si windows media player, deci daca o melodie iti merge cu win media ploayer ar trebui sa iti mearga si pe movie maker, incearca sa pui o melodie din windows, cu formatul.wma, si descarca un convertor daca asta e problema. funda?

4 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Poi uite ce ai de facut.Sunt 2-3 probleme clasice:
1.Melodia nu este compatibila.
2.Moviemaker-ul nu este bun.
3.Ti s-a stricat movie makerul
4.Se pune mai intai melodia apoi poze si restul.
5. Funda?

| zuzyzuly explică (pentru VladPetcu):

Vreo solutie?

| VladPetcu a răspuns (pentru zuzyzuly):

Incearca sa reinstalezi movie maker-ul. si va merge daca bagi mai intai melodia.
Uite link: http://en.kioskea.net/download/download-124-windows-movie-maker

| iasminaaa a răspuns:

Incearca sa convertezi melodia respectiva. Poate nu e compatibilawinking