| Pushtoaik a întrebat:

Hei lume am o mica/mare problema... faza e ca pana acum 10 min puteam asculta muzica linistita pe youtube,cand dintr`o data nu se mai auzea nimic,ma uit la boxe erau pornite,cand ma uit sa vad daca mai din melodie,surpiza era blocata pe la jumate,am crezut ca mi`s`a blocat pc{ca mai face figurihee hee} i-am dat un RESTART,intru iar pe youtube si la fel nu se auzea nimic, am dat si pe trilulilu, aceiash chestiesadma poate ajuta cineva? va roog! nu e de la boxe sigur:-|promit ca ma >revanshekisskisskissbig grinbig grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar sunet de pornire ai? Cand se deschide windows-ul se aude o melodie!

In systray te-ai uitat? Da click pe difuzorul acela din dreapta jos de pe desktop si apoi pe Mixer(daca ai) ->ridica riglele la maxim.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Pushtoaik explică (pentru neluL):

Da e la maxim..si nimiccryingcrying

| neluL a răspuns (pentru Pushtoaik):

Dar sunet de pornire ai? Cand se deschide windows-ul se aude o melodie!