| Varsson a întrebat:

Nu stiu daca e categoria potrivita, dar cred ca am o problema.

Ma uitam la un review pe youtube. Toate bune. Apas pe fullscreen, si dintr-o data s-a restartat pc-ul.

Cand si-a terminat restartul, nu era net, asa ca i-am mai dat un restart.

In timpul restartului, s-a auzit un sunet ciudat din pc timp de 4-5 secunde, dar merge perfect.

Si alta problema, cand apas pe butonul de pornire, monitorul nu se aprinde, acesta se aprinde dupa ce se porneste PC-ul.

1 răspuns:
| Culcescu_Mary_1999 a răspuns:

Eu as zice sa te duci cu el la cineva care se pricepe il pc-uri