| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

sad Nu știu ce e cu mine dar pur și simplu parca nu ma motivează nimic sa merg la sala Fitness. chiar știu tot ce trebuie sa fac pentru un corp frumos dar pur și simplu nu am chef sa merg. înainte chiar mergeam, vreo 2 luni am mers și nu am pierdut timpul aproasta. dar de mult timp tot spun ca ma apuc și când vreau sa încep parca nu am chef. nu înțeleg ce e cu mine :/. Nu sunt leneșă. dar nu știu ce e. nu ma înțeleg nici eu. as merge dar parca ma oprește ceva. voiam sa cer un sfat și am spus ca poate ma ajutați voi. o speranța. nu cred ca am trecut doar eu prin astasad

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

rolling on the floor) nu-i lenesa, m@! doamnerolling on the floor)))))))))))))))). e sanatos sala, nu musca love strucklove struck
cam asta ar fi indea(ambitioneazami-te sa mergi, forteazami-te, chiar). cu ajutorul ambitiei, n`ai cum sa nu`mi reusesti love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Dureaza cam 3 luni sa formezi un nou obicei, ai fost foarte aproape de acest lucru cand ai renuntat.Dar nu`i bai, baga cateva copanele, coca-cola, niste painica, mai vezi un filmulet, de ce sa te chinui cu sala, transpiri, chestii.O sa poti participa la jocul acela "balena albastra" parca, e in voga acum.Probabil ai deja prieten deci nu mai ai de ce sa te mentii in forma, nu te mai motiveaza nimic. Lasa, nu te ingrijora, nu te chinuii. Viata este frumoasa si cu burta mare.

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică:

Și asta. parca nu am ambiție, am mers o zi și acum nu știu ce am :/.