| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Sunt in clasa a8a acum si ma gandesc cu groaza la examen ....Subiectele de anul asta au fost usoare ...credeti ca la anul vor fii subiecte grele?

Răspuns Câştigător
| Leylla a răspuns:

Hei, buna! Eu o sa intru in toamna la liceu. Te inteleg ac ai emotii, asa am fost si eu in clasa a opta.
Subiectele nu au cum sa fie foarte grele, deoarece sunt la nivelul intregii tari.( trebuie sa stie atat un copil din Bucuresti, Iasi, etc, dar si un copil din satul x).
Stai linistit si invata! Simularile de anul acesta au fost destul de opuse in ceea ce priveste gardul de dificultatate, fata de examenul propriu-zis, pentru ca au fost doar la nivelul Bucurestiului, respectiv fiecarui oras in parte.
Multa bafta! Funda?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca vei fi pus la punct cu materia, nimic nu este greu! Bafta de acum!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum tio fi norocul

| deeadeea111 a răspuns:

Buna,si eu ma asteptam ca anul acesta sa fie subiecte grele pentru ca anul trecut au fost destul de usoare, asa ca am invatat lucruri mai complicate crezand ca mi se va da ceva mai greu
desigur ca atunci cand am vazut ca subiectul este asa de usor m-am bucurat dar la rezultate am constatat ca subiectele au fost usoare pentru toata lunmea si au fost corectate la sange.Ei ce sa faci in loc de 10 a mate am luat 9, 7iar la romana in loc de 9, 75 am luat 9, 45
ei nu am ce face ninsa ma enervez cand ma gandesc ca eu sm doar 10 si foarte rara 9 pe cand ceilalti colegi care nu i-au niciodata mai mult de 8 au luat note foarte mari
u e corect, dar nu avem ce sa facem, oricum la bac se va vedea adevarul

| MCG a răspuns:

Nu chiar, asteapta-te la ceva asemanator!

| elComandantee a răspuns:

Sper să dea mai grele. Sunt prea uşoare astea. Ia orice prost notă mare.