| Alișa00000000000 a întrebat:

vreau si eu ca atunci cand intru pe facebook... unii din prietenii mei sa nu-i poata vedea pe ceilalti prieteni a-i mei. stiti dspre ce vorbesc...am vazut la unii ca se vede doar familia atathappy

3 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Ai posibilitatea sa iti imparti prietenii in liste si pentru fiecare lista ai setari speciale. Succes

| bistriteanul a răspuns:

Prietenii care ii ai pe Facebook nu se pot vedea intre ei pentru ca au setari de confidentialitate! Au posibilitatea sa se vada intre ei doar daca de exemplu sunt si ei prieteni intre ei, adica tu ai prietenii X si Y, unul dintre ei are acea setare, si doar daca X este prieten cu Y se pot vedea unul pe altul!

| Ruxuletz a răspuns:

Uita-te pe la setari, confidentialitate, vei descoperi singur/a.