| pinkflower a întrebat:

Vreau ca cei pe care nu ii am la prieteni sa nu-mi poata vede nimic de pe profilul meu, pe facebook. Cum sa fac?

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

In partea dreapta ai un lacatel :click pe el =>Who can see my stuff? =>Who can see my future posts=> friends happy

| AromaVorbelor a răspuns:

Intra la setari si ai doua optiuni acolo: confidentialitate si cronologie si etichetare.la fiecare dintre ele ai optiunea sa bifezi acolo sa vada doar prieteni.plus din cate stiu la poze, trebuie sa intrii la fiecare album in parte si sa setezi la fel, ai sub fiecare album optiunea cine sa le vada.doar copertile raman publice