| catifornia a întrebat:

Cum imi fac profilul de Facebook public? Vreau ca cei ce nu imi sunt prieteni sa imi poata vedea pozele.

Răspuns Câştigător
| LikeGreen a răspuns:

Te loghezi pe facebook, apoi te duci la sagetica de unde te deconectezi dai click, si iti vor aparea mai multe. Selecteaza setari de confidentialitate. Apoi te duci in stanga si sunt mai multe campuri. Da`i click pe cronoligie si etichetare. Apoi te uiti la a doua intrebare si iti zice editeaza dai click. Iti va aparea o casuta unde scrie prietenii prietenilor sau prieteni. Cauti, dand click pe sagetica, toata lumea. Dai click pe toata lumea apoi dai inchide. Acest buton este in locul unde era si butonul editeaza. Dupa ce ai bifat toata lumea si ai inchis acea optiune prin butonul inchide, toata lumea va putea sa-ti vada postarile. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| catifornia explică (pentru LikeGreen):

Multumesc mult pentru cat ai scris, dar mie nu imi apare optiunea "toata lumea". Doar eu, prieteni, prietenii lor, dar toata lumea nu. O fi o problema la mine?

| LikeGreen a răspuns (pentru catifornia):

Si eu iti multumesc pentru funda :**. Sigur este o problema de la tine incearca sa mai cauti!

4 răspunsuri:
| tatardani10 a răspuns:

Frumoaso degeaba i-ai dat lui fundita... Iti explic eu, happy schimba-ti data nasteri pe facebook asfel incat sa ai peste 18 ani, si asa vei putea pune pe public!

| Andreea_Deea_1996_Mt8m a răspuns:

Ai aflat de ce nu mergea? ca nici mie nu imi merge