| LostInHell55 a întrebat:

Heii :3.
Cat costa un bilet de avion de la Arad la Bucuresti? :3

6 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

...nu cred ca exista de la Arad la Bucuresti, ci doar de la Timisoara la Bucuresti. Poti vedea site-ul TAROM pentru preturi.

| LostInHell55 explică (pentru Florincrap):

Nu conteaza. Si de la Timisoara ii bine.

| Florincrap a răspuns (pentru LostInHell55):

Pai...da,exista un avion (cursa interna), Timisoara-Bucuresti. Dar este destul de scump (vreo 100 euro sau putin mai mult). Nu iti uita cartea de identitate (sa nu crezi ca este vreun control la frontiera, ai nevoie de ea doar pentru formalitatile de imbarcare in avion)!

| Smileygirl23 a răspuns:

Depinde de perioada in care il cumperi, cu cat timp inainte etc. Sunt sigura ca gasesti preturi pe siteurile companiilor aerienehappy