| Nuteintereseaza8888 a întrebat:

Heii am o intrebare. Am un prieten de foarte mult timp, si el vrea sa ne mozolim. Dar mie, mie cam frica sa nu ma incurc deoarece nu m-am mozolit pana acum cu nimeni si stiti cum e la inceput.
Imi puteti spune va rog cum trebuie sa actionez?

Răspuns Câştigător
| Barsom a răspuns:

Deea..in primul rand daca nu te va "mozoli" el...in timp va fi altcineva..eu te sfatuiesc sa astepti sa te "mozolesti" doar atunci cand crezi ca ai gasit persoana potrivita si ca tine cu adevarat la tine...adica sa nu te "mozoleasca" dupa care sa te lase..este normal sa iti fie frica prima oara.dar cineva tot va fi o data si o data

2 răspunsuri:
| CrazzzyA a răspuns:

E ok sa-ti fie frica la inceput, dar dupa ce te obisnuiesti nu te vei mai satura. laughing

| Barsom a răspuns:

Uite..Crazzzy iti spune din propia experienta.atat pentru fete cat si pentru baieti este la fel de nasol.va fii putina durere dar pe urma nu o sa mai ai dc sa te plangi sau sa iti fie frica