| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cat ma costa 5 zile la mamaia?
un site ceva unde sa fie convenabil. unde pot prenota hotel ceva?

Plsss raspundetiiii.happy! Am nevoie de multe raspunsuri. si cat de cat convenabile.happy!

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Pai eu plec saptamana asta la Mamaia, cu familia, deci suntem 4
A luat tata bilet de la servici, si avem mancare si hotel asigurat
Ce mai cheltuim pe acolo sa zicem cateva milioane?thinking
Si benzina ca mergem cu masina
Daca va duceti pe cont propriu(fara bilet)si va gasiti acolo un apartament unde sa stati, iti dau cateva sfaturi
Daca te duci cu masina, cum intrii in mamaia, sunt niste oameni pe margine cu chei in mana si daca opresti, ei te intreaba daca vrei apartament
Anul trecut o vecina a fost si a gasit un aparatament si a dat pe noapte 70 ron(700 de mi)
Deci a stat 7 zile, si mancare isi cumpara de la supermarket si mai mergeau la restaurant prin statiune
In Mamaia iti mai trebuie bani, cel putin cateva milioane
Pentru ca ziua pe plaja mai mananci o inghetata, o bere, o gogoasa
Seara prin mamaia, prin satul de vacanta
Daca mai vrei sa stii ceva, imi zici aici sau imi trimiti msj
Miercuri plec si eu tot in mamaia
Bafta:*pa-pa

4 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Cu cine te duci? CU familia?
Depinde daca te duci cu familia.

| Xonia a răspuns:

Pai daca ia vreounu din parintii tai bilet de la servici(la mine doar la tata se da bilet la servici, la mama nu)si la platit, si avem hotel si mancare la restaurant asigurata
Aparatament sigur vei gasi, deci cum ti-am zis dimineata(ca atunci vin multi oameni la mare )sunt numai oameni cu chei pe marginea drumului
SI puteti sa opriti sa intrebati cat e pretu, cum e apartamentul, unde.
Scz daca am mai facut unele greseli
Pa-pa si distractie placuta:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersii mult.

pai. si daca vreau sa iau bilet?
ca orkm merg cu masina proprie. dar nu am luat bilet.
si orkm. cine stie daca voi gasi apartament sigur...straight face