| oricine a întrebat:

Heii!happy, mi-am cumparat o cartela cu numar, Orange si cand apelez pe cineva ii apare numar privat..., ma ajuta si pe mine cineva?big grin[vreau cand apelez pe cineva sa-i apare numar-ul]:*happy

6 răspunsuri:
| geoox550 a răspuns:

Aaa...smecherahee hee

de fieccare data trebuie sa pui #31# inaintea numarului smug...

ex: #31#0746*****

primesc fundita?batting eyelashes

| βÚβÚ a răspuns:

Nu e de la cartela ci de la telefonul tau, sau al celui pe care l`ai sunat.
1)Ori incearca sa suni pe alt cineva sa vezi daca face aceeasi faza.
2)Intra in setarile telefonului, la setarile apelului.Acolo trebuie sa apara.Nu stiu exact ce telefon ai, deci nu stiu cum e meniul, dar de acolo se rezolva problemawinking

Bafta big grin

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Problema este de la telefon da nu de la cartela, probabil ca cineva a umblat prin setari si ti-a activat optiunea ca numarul tau sa nu se vada, ca aproape fiecare telefon are asa functiune, ca am patit-o si eu odata, deci incerci singura sau rogi pe cineva mai priceput in chestia asta, sper ca te-am ajutat!

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Bai PucChy, ce fundita vrei? fata vrea sa sa scape de numar ascuns da nu sa-l puna, mai citeste intrebarile prostule sau numa la fundite te gindesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca poate e setat din telefon sa nu expedieze identitatea! poate te ajut...

| micki_6523 a răspuns:

Cauta la setaritongue
setari telefon
sau setari apel
si vezi ca
o sa iti apara ascundereID...
sau
uitate la nr poate ai apelat cu #31#
:d
apeleaza si pe altcineva`tongue