| lucian199811 a întrebat:

Am o problema la telefon,imi apare "limita ACM depasita" cand vreau sa apelez pe cineva,dar de trimis sms merge! Cartela in alt telefon merge,si alta cartela in telefon merge, dosr impreuna nu mai vor sararga.:-( ma poate ajuta cineva? App am un Orange ZALI.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este din telefon.Vezi la contoare.Ti-ai pus alerta la un anumit numar de apeluri sau minute de apel.Si ai ajuns la limita respectiva.Dezactiveaza alerta.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Este foarte probabil sa ai limita atinsa la apelurile efectuate. Iti recomand o revenire la setarile din fabrica. Este indicat sa ai un backup facut inainte din moment ce se vor sterge informatiile stocate pe telefon.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| lucian199811 explică:

Imi poti spune exact pasii unde gasesc acel "contor" unde trebuie sa dezactivez? Ca eu nu imi dau seama:-( app android 4.1.1