| Daniela2001love a întrebat:

De curand mi-am cumparat o cartela cu numar si credit (Orange). Eu atunci cand sun pe cineva persoanei pe care o sun ii apare numar privat. Nu stiu de ce. La toata lumea. Am niste setari oare activate? Pliss HELP. Dau fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da..vezi ca in setarile agendei telefonului este o optiune care atunci cand suni, iti ascunde numarul. Debifeaz-o. Eu acum nu stiu ce marca de telefon ai ca sa-ti pot explica cum procedezi.