| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Heii! nu stiti cumva computerele au si ele bluetooth? Daca da imi spuneti unde anume este?happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptopurile au in general, PC doar daca ii pui tu un adaptor pe usb

| CristiKristi a răspuns (pentru stlucian):

Depinde de windows si de computer daca ai laptop introdu sidiul cu drivere in laptop si acolo gasesti driver-ul.Il instalezi si ii dai restart la windows iar apoi iti merge

| alinaalin955 a răspuns:

Iti trebuie un adaptor bluetooth.
http://www.pcgarage.ro/adaptoare-bluetooth/

| Szzeby a răspuns:

Da,ce windows ai?

| alexxandra_6637 a răspuns:

Computerele au bluetooth dar depinde ce model de computer ai..in general il gasesti jos in partea dreapta in bara de start