| emonelbhaa99 a întrebat:

Heii Salut TPU am si o intrebare : Am o tableta Allview City+ si cand deschid tableta imi aprea doar emblema de la tableta ramane aprinsa atat nu se deschide de tot am dat si reboot de 5 ori si degeaba la fel face ce trebuie sa fac va rog frumos sa ma ajutati happy

2 răspunsuri:
| zBogDDy a răspuns:

Mda...slaba calitate, am si eu un Evolio EvoPad 7 sau ceva-n gen, si am patit la fel.trebuie s-o trimiti la resoftat...Si sa ai grija cu bateria, cand esti pe ea si bateria e goala se stinge dintr-o data si se intampla chestia asta.

| emonelbhaa99 explică (pentru zBogDDy):

Paii este incarcata am mers cu ea la un de asta de pc. tablete tel etc. si cica a scapat talbeta cineva pe jos...