| MeryHojda2001 a întrebat:

Heii TPU! Am o dilema o.O Sunt nascuta pe 20 ianuarie si nu sunt sigura ce zodie sunt laughing Stiu suna ciudat! straight face Deci sunt Capricorn sau Varsator?

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Zodiac eu zic ca esti varsator.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vărsător.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca esti capricorn. Dar cu siguranta ai influiente din ambele zodii. Si eu sint in aceeasi situatie (alta luna).

| Klaudiu214 a răspuns:

Varsator

| AstroAlex59 a răspuns:

Poti sa ne zici anul?

| MeryHojda2001 explică (pentru AstroAlex59):

| AstroAlex59 a răspuns (pentru MeryHojda2001):

In ziua de 20 ianuarie Soarele (planeta care determina zodia) a trecut in Varsator la gardul 0. Deci oficial esti Varsator, dat vei avea si trasaturi de Capricorn.

| Truxiie a răspuns:

Vărsător.Uită-te şi pe wikipedia