| Andreeee a întrebat:

Heii TPU.am si eu o problema cu youtub'ul.atunci cand intru pe o melodie apare un cerc alb ce se invarte, si nu se mai incarca, uneori apare si ceva cu error.Aceasta problema nu este de azi, ci de vreo 2 saptamani.Stiti care ar putea sa fie cauza?[Multumesc celor care raspund:*

Răspuns Câştigător
| bianca154 a răspuns:

Iti merge netul foarte incet, si de aceea iti apare cercul acela alb care se invarte. cercul inseamna ca se incarca filmatul. banuiesc ca chiar daca astepti vreo 5 10 min tot nu ti se deschide cantecul. daca ai memoria pc-ului aproape plina, incearca sa ai cel putin 500MB liberi, pentru ca asa usurezi viteza netului

4 răspunsuri:
| ArcticMonkey a răspuns:

S'ar putea sa fie de la internet...e prea mica viteza
incearca sa instalezi Adobe flash player sau java...sa vezi daca mege asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lipseste vreun kodec, cum ar fi K-lite codec, care il gasesti pe Softpediawinking Daca instalezi asta, trebuie sa mearga 100%. Daca nu merge, singura problema ar fi viteza prea slaba... Succeswinking

| Andreeee explică:

Memoria din C este aproape plinabig grin

| Maiaaa1 a răspuns:

Intra cu un alb browser. opera! big grin