| BruNNeTu a întrebat:

Heii TPU cand vreau sa instalez DIRECTX imi da aceasta eroare "DirectX Setup: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem." cine ma ajuta primeste FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Alex_Allexx_1998 a răspuns:

Daca ai primit eroarea asta inseamna ca directx nu este complet sau windowsu nu e bun sau ai calculatorul prea plin. incearca sa il iei de pe alt site, iar daca nu merge refati windowsu'

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Nu stiu.Eu am instalat acest direct x si nu am probleme.
http://fastupload.ro/f1b46ee515d67381333e005fa62f9363.html