| padalekilover a întrebat:

Heii TPU eu am un telefon nokia 5130 xpressmusic si de o bucata de timp nu`i mai merge netu`. Gresesc? are 3G? Daca da cum sa-l pornesc? Cea mai mare funda chiar am nevoie de net!

A si PS:netu` mergea pe opera

1 răspuns:
| ozn2012 a răspuns:

Cel mai probabil ti s-a terminat traficul de net de la operatorul de telefonie mobila. Nokia 5130 nu are 3G. Daca ai abonament, luna viitoare iti va merge iar netul. Daca ai cartela, verifica daca mai ai trafic disponibil.