| Pufoshenia27 a întrebat:

Heii! Vreau sa imi cumpar un telefon.Pe mine m-ar tenta sa imi iau un Samsung galaxy s2 si vreau sa stiu e bun? Are rost sa mi-l cumpar? Multumesc de ajutor :* happy

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Este foarte bun, mai ales cand vine vorba de aplicatii.Ti-l recomand.Singurul defect al sau din cate am vazut este ca e prea fragil. Daca l-ai scapat pe ciment adio display.

| Pufoshenia27 explică (pentru Mozurov):

Ok..Mersii..mai astept si alte pareri happy

2 răspunsuri:
| cunoscatorul a răspuns:

Daca ai 1.699 lei disponibili pentru un telefon, se merita, il gasesti aici http://bit.ly/Q0qU9o