| anonim_4396 a întrebat:

ma ajutati si pe mine va rog!
Vreau sa imi cumpar un telefon, dar nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy s3 sau Samsung galaxy s3 neo CARE ESTE MAI BUN? Va d.au fundita :* am nevoie de argumente

6 răspunsuri:
| Andreea555012 a răspuns:

Eu nu cunosc pe nimeni care sa aiba aceste telefoane, dar cauta-l pe fiecare pe Google si vei vedea caracteristicile fiecaruia. Sper ca te-am ajutat.

| Lindoro a răspuns:

S3 neo este mai nou deci poti sa-i instalezi versiune mai noua de android, are 1, 5 gb de ram si il tine mai mult bateria fata de S3.L-am vazut cu 750 roni la eMAG.

| Gargant a răspuns:

Neo are android 4.3 sau 4.4
s3 are android 4.3, 4.1.2, 4.1.1, 4.0.4
neo e cu FOARTE putin mai mare
Neo e mai usor cu 1 g
Iar in rest e la fel ca si s3 deci iti recomand NEO!

| Karla20025 a răspuns:

La Samsung Galaxy S3 Neo de 16 GB este de 849, 90 lei