| Ðξєu a întrebat:

Heiii happy Am si eu nevoie de ingredinte din spatiu pentru o reteta martiana, tema mea x_x.dar nu am idei in afara de praf de asteroid si condiment rosu de pe Marte...

Răspuns Câştigător
| AlexandruChiser a răspuns:

Putin sos de intuneric, cateva bucatele de materie neagra, glazura vulcanica, zahar macinat din comete, putine gaze pentru aroma, poate amesteci si cu substantele lichide de la gasesti pe acolo. Nu mai am idei laughing

| Ðξєu explică (pentru AlexandruChiser):

Mersi,chiar nu m-am gandit la astealaughing)

| AlexandruChiser a răspuns (pentru Ðξєu):

Nu ai pentru ce. Sincer, nu m-as fi gandit ca a fi un bucatar extraterestru, e asa de greu laughing)