| Roxana312 a întrebat:

Heiiii! am si eu o problema. Am instalat nVIDIA, dar cand intru in DirectX imi arata ca trebuie sa instalez video driver. PC nu imi recunoaste usb..adica cand introduc un cablu de date de la un aparat foto imi spune ca "usb driver not recognized".De la ce poate sa fie? si cum rezolv cu nVIDIA?

2 răspunsuri:
| ionu7291 a răspuns:

Driverul care l.ai instala nu este bun incearca de aici http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk dk iti sp ''usb driver not recognized''poate camera are nev de driver incearca cu un stik usb si vezi dk iti mai da eroare sau windows.ul sa aiba probleme cu citirea usb. urior atunci intra pe site, ul producatorului placi de baza si descarca drivere pentru USB

| Roxana312 explică (pentru ionu7291):

Ce drivere pentru usb trebuie sa descarc?