| danaalin2002 a întrebat:

Hello am o intrebare imi poate spune cineva 2 3 cluburi din Bucuresti nu sunt din zona si de aceea vroiam sa stiu cateva cluburi pentru sambata? si intrarea pretul exact pe bilet si daca se poate plati chiar in intrarea clubului si vroiam sa stiu la ce pret ajunge un suc in acel club multam...

1 răspuns:
| FashionDiva a răspuns:

Greu de spus... daca vrei sa te duci in club ia 2-3 mil la tine ca sa poti sa te simti bine... Zebra, Princess, Max (tineri si ieftin, daca ai zambet frumos intrii si pe gratis big grin).