| HellomynameisAlice a întrebat:

Hello, am o întrebare pentru cei care se pricep cât de cât la telefoanele SONY XPERIA...Am un XPERIA P, l-am resetat ( la setările din fabrică) acum vreo 4 săptămâni și începe să îmi facă figuri (iar), nu pot vedea pozele din ALBUM (iconița portocalie), pot doar să văd pozele care le-am făcut eu dacă intru de la camera foto. Ce pot să îi fac să îmi meargă iar, în afară de a-l reseta la fiecare 4 săptămâni? Repet: doar ALBUM-ul (iconița portocalie) nu îmi merge, dacă intru la FOTOGRAFII pot să văd pozele. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| wanted1 a răspuns:

Nu le poti vedea din cauza sistemului. Sistemul lui trebuie actualizat odata la 3-4luni. Daca ai WI-FI in apropiere activeazal si dai la actualizare sistem.
Sper ca te-am ajutat...

| HellomynameisAlice explică (pentru wanted1):

Îmi scrie că am deja cele mai recente actualizări de sistem disponibile, nu-l mai pot actualiza.