| tmadr a întrebat:

Hello! As dori sa stiu de unde as putea descarca wallpaperele originale pentru. tel. samsung s7070... cele cu romburile si cel cu monezile. Sau daca le are cineva sa mi le trimita. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| PetroBlack a răspuns:

Samsung s7070 diva parca ii zice pai intra pe http://www.zedge.net/ cel mai tare site de Themes, Ringtones, Videos, Wallpapers, Games pentru telefon:x vezi ca in dreapta sus scrie No phone selected dai acolo si alegi telefonul si poti sa dai start la descarcat :* Sper ca ti-a fost de folos