| voinead2011 a întrebat:

Salutari, stie cineva care este versiunea firmware a telefonului Samsung S5230W, avand in vedere ca printre wallpaperele originale are si unul cu niste parasute /baloane. Cel ce ma ajuta primeste garantat funda!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cu placere.
Imi cer scuze, n-am stiut.
Incearca si aici:
http://www.filecrop.com/samsung-s5230w-firmware.html
Am gasit 3 fisiere pentru 5230w.
Le-am descarcat.Dar nu am reusit sa deschid
imaginea.bin. Am cu ce sa-l deschid.
Probabil e un fisier specific de care se
foloseste telefonul.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Samsung 5230W nu are sistem de operare. Du-te aici si urmeaza pasii:
http://www.tsar3000.com/....../index.php
-Lucreaza cu foarte mare grija ca daca gresesti s-ar putea sa ajungi in service
sa-ti reinstaleze softul original.
-Intereseaza-te inainte la un service,
de curiozitate, daca iti face resoftare la telefonul tau. Si cat costa.
Nu te grabi. Succes.

| voinead2011 explică (pentru horia2012):

Linkul este bun, dar eu caut firmware pentru S5230W nu pentru S5230, daca instalez versiunea S5230, telefonul nu mai are Wifi. Multumesc oricum!

| horia2012 a răspuns (pentru voinead2011):

Cu placere.
Imi cer scuze, n-am stiut.
Incearca si aici:
http://www.filecrop.com/samsung-s5230w-firmware.html
Am gasit 3 fisiere pentru 5230w.
Le-am descarcat.Dar nu am reusit sa deschid
imaginea.bin. Am cu ce sa-l deschid.
Probabil e un fisier specific de care se
foloseste telefonul.

| raducuu a răspuns:

Salut. Are Boda 2.1. Stiu de la un prieten ca are si elbig grin