| anonim_4396 a întrebat:

Hello plz help nu stiu ce se intampla cu telefonul meu! cand vreau sa il pun la incarcat nu ma lasa imi scrie"Pentru a incarca e necesar sa folositi o baterie Sony Ericsson"(pentru ca eu am telefon sony ericsson) da eu am baterie sony ericsson si nu ma lasa sa il incarc! ce sa fac? e stricat de tot si trebuie sa imi iau altul nou?

1 răspuns:
| Raducu1 a răspuns:

Poti incerca alta baterie, nu e neaparat telefonul stricat, poate fi si bateria.