| victorasnfs a întrebat:

Exista ceva modalitate de a incarca o baterie de telefon, fara incarcator (si fara cablu usb)? Intreb fiindca mi-am primul meu telefon...Este vorba despre Ericsson A1018s. Incarcatorul l-am stricat atunci dupa putin timp de la achizitionare, si imi cumparasem alt telefon.
Acuma as vrea sa stiu daca e vreo sansa sa incarc bateria.
Va multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.O masina merge fara combustibil?

| victorasnfs explică (pentru darrio2007):

Da,lasa masina in panta scoasa din viteza si vezi ca merge.Raspunsu tau este ambiguu si total pe langa subiect.Eu nu am intrebat de nici o masina, si NU am pretins sa mearga telefonul fara baterie, eu am intrebat doar daca se poate realiza cumva incarcarea bateriei, fara incarcator, vreau sa vad daca exista niste metode.
Iti multumesc oricum pentru acest raspuns de 2 bani.

| darrio2007 a răspuns (pentru victorasnfs):

Eu ti-am raspuns logic.Ce vrei mai mult de atat? Masina urca si la deal daca are combustibil. Daca nu -ti place raspunsul meu este problema ta.Asteapta alte raspunsuri.

| nutepriveste21 a răspuns:

Raspunsul respectivului o fi pe langa subiect dar la intrebari absurde se pot da raspunsuri pe masura.Si cum ai vrea tu sa se incarce bateria, nativ? Direct pe220v? Zici ca incarcator sau cablu nu suporti. La soare cand e cald la vara! Si un pic de exercitii pentru o buna exprimare(si scriere) nu ti-ar strica.

| victorasnfs explică (pentru nutepriveste21):

As vrea sa punctezi o lista cu cuvintele pe care le-am scris\formulat gresit.