| MisDia a întrebat:

Heloo!
La ce materii se dau teste la sfarsitul clasei a patra?

Răspuns Câştigător
| Rocsaanna a răspuns:

Romana,mate sigur...si engleze nu stiu exact, eu am participat la scoala cand sa vorbit despre asta da nu m-ai tin minte

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Eu cand am terminat clasa a patra nu se dadeau teste, dar ar trebui sa se dea la romana si maitematica sigur, si probabil si la istorie sau geografie

| Angiix3 a răspuns:

Pai din cate stiu si eu am fost clasa a 4 a si am dat teste la toate materiile happy Inclusiv romana si matematica happy. Sa ai o zi frumoasa. Sper ca te-am ajutat.

| yoelidutza a răspuns:

Romana si matematica