| anonim_4396 a întrebat:

HELP! Aveam antivirus AVAST nu stiu pe unde naiba a apasat tata si mi-a disparut DESKTOPUL. Acum de cate ori deschid Pc-ul nu-mi apare decat MY DOCUMENTS (Fisierele din my documents) iar pe desktop nici refresh nu pot da nimic, nici START macar n-apare. Mentionez ca am dezinstalat antivirusul.
Ce as putea face sa-l readuc la normal? (Poate si altceva in afara de instalarea windows-ului.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Antivirusul la ce l-ai dezinstalat? Scrie ceva in dreapta jos a ecranului? ceva gen windows not building? Click dreapta pe ecran si clik pe "Arrange icons by" si apoi click pe "Show Desktop Icons".

| AngelAnime11 a răspuns:

Nusad