| Dedeeeeee a întrebat:

Helpppp! Halloweenul se apropie si nu stiu cu ce sa ma imbracc crying. Hai, dati`mi idei >; dd

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Http://www.studentie.ro/......36-a-70514

http://www.prieteni.ro/......0-193.html
Daca as fi fata as alege o combinatie intre ideileurmatoare :
-"Apoi, o costumatie din epoca hippie sigur v-ar prinde bine – o pereche veche de blugi, un tricou decolorat si accesorii cu simbolurile perioadei..."
-"Daca ti-a placut filmul Exorcistul vei fi cu siguranta incantat sa te imbraci asa.
In primul rand trebuie sa ai parul mai lung si mai inchis la culoare ca sa fie impresia artistica mult mai puternica! Da-te cu gel in exces ca sa ai un aspect mai slinos si neingrijit, foloseste pudra pentru un look mai sumbru si fa-ti umbre negre in jurul ochilor. Foloseste un creion negru de ochi si intinde-l cu degetul si mai adauga pe haine si pe fata niste vopsea rosie sau ceva care sa imite sangele si vei semana bine cu eroina din film."
:))

| Pisique a răspuns:

Dovlecel,Vampir,Vrăjitoare,Prințesă,Zână...etc.etc.

| 12alex12 a răspuns:

Inbracate in lucruri anti scoala

| All3xutzaa a răspuns:

-Vampiritsa(colanti negri,cizme lungi negre,cu o capa, o bluza/maleta neagra,dinti falsi de vampir,machiaj,par despletit/tapat.
-Zombie(colanti negri,o rochita/maieu/tricou taiat,desenat cu carioca,etc.,machiaj cu mult alb pe fata,par intr-o parte cu placa si in cealalta tapat.
-Handicapata(hainele rupte,taiate,cu pantofi diferiti sau bocanci,sosete diferite, machiaj de mai multe culori, etc.)
-Clovn(haine colorate si un machiaj infricosator)
Sper ca te'am ajutat! Funda? Pleasee...:X