| Alice180297 a întrebat:

Hey all!happy As vrea sa stiu si eu cu ce program sa editez o poza de exemplu.: sa fiu langa Justin Bieber.Sau cine imi poate edita si mie. Dau fundita. Thx >; d

Răspuns Câştigător
| TVD a răspuns:

Www.pizap.com e super :x

9 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Eu.Add alle_the_best_girl si iti editez cate poze vrei :X:X

| Peto a răspuns:

Photoscape happy

| amaadina a răspuns:

Te pot ajuta eu happy
Da'mi id'ul tau happy

| BeatriceKnowles a răspuns:

Nu ai cum edita, adica eu nu stiu:D dar am un site pentru. tine: http://faceinhole.com si dai la search si scrii Justin Bieber.:) si iti apar poze cu el si anumite fete dai pe poza pe care o vrei, apesi pe ea, si adaugi o poza de a da in acel "gol alb" asa am si eu poze.:) langa justin :D Pa-pa sper ca te-am ajutat!

| ClaudiuN a răspuns:

Unde s-a ajuns frate...

| ByZZy a răspuns:

Hei happy daca aflii imi poti spune si mie? mersi :*

| alinutssa_7292 a răspuns:

Photo scape tongue

| georgyana_8443 a răspuns:

PhotoScape

| Raul_1995 a răspuns:

MagicPhoto e perfect