| expertIT a întrebat:

Hey all care ma poate ajuta si pe mine (ma gandesc la cineva profesionist care stie ceva in domeniu) sa-mi dea antrenamente pentru definire adica ceva mai bine de exemplu am 14 ani 155 cm, 6 si 50 kg.Masa si muschi zic eu sunt destuli de buni daca ma incordez se vad patratele pentru ca fac karate si fac 500 de flotari pe zi abdomene si genoflexiuni dar vreau un antrenament (mai degraba un program) cu ce sa fac in fiecare zi Multumesc dau funda nu-s disperat de rezultate imediate si stiu ca apar in anumite conditii si la sala poate ma duc deocamdata fac flotari acasa deci astept raspunsuri

1 răspuns:
| szanescu1 a răspuns:

Ok trebuie sa faci asatongueentru definire musculara se face asa.Un antrenament cu greutati mici cu multe repetari si greutate mica si dupa fiecare antrenament se face cardio(cel mai bun alergatul). Succes FUNDA