| Cathy_1290 a întrebat:

Hey! Am de facut un proiect despre o tara.Proiectul trebuie sa fie gata vineri si nu stiu despre ce tara sa fie proiectul.Sa fie o tara interesanta.Si tot vineri trebuie sa duc la scoala 2 imagini si un text despre trecut.Va rog ajutati-ma! Fundita cel mai bun raspuns...

4 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

Eu iti recomand Germania istoria holocaustului si tot ce s-a intamplat cu ea dupa cu zidul berlinului si poarta bradenburg(bine nu stiu dac e scris corect). Are obiective turistice interesante, Si eu am avut de facut despre o tara anume si am luat 10 big grin
Daca nu vrei germania iti mai recomand Romania pentru ca si ea are istorea frumos dar dac nu ai voie Romania iti mai recomand grecia pentru zei, orasul atena si altele, sau egiptul pentru faraoni, zei lor si zeite.Astea sunt preferatele melebig grin

| Anna_3775 a răspuns:

Franta... are si o istorie frumoasa. Si multe obiective turistice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca Bulgaria.

| Bia` a răspuns:

Italia...smug. ai putea scrie ffffoarte multe despre ea.:X.
Sh eu am facut un proiecttot despre Italia si a fost foarte bun`winking.