| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am inregistrat cu HyperCam 2 cand jucam jocul meu preferat Zuma si am salvat videoclipul si cand i-am dat play mergea dar nu se auzeau bilele din joc practic era fara sunet de la ce sa fie?

3 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Hai sa iti spun eu cum sta cu hypercam2 acesta deoarece si eu l-am folosit. Acest progra nu inregistreaza suntele generate de calculator ci inregistreaza tot ce intra prin " microfon" adica daca ai avut boxele pornite si microfonul activat trebuia sa inregistreze, daca nu ai micrfon nu inregistreaza nimic happy de obicei decat laptopurile au micrfon incorporat, dar depinde daca acesta este ON sau Off, la calculatoare de regula este un microfon care se introduce in placa audio, de regula acel jack este de culoarea rosie, roz sau portocaliu, si cel pentru boxe /sistem, este verde. Sper ca ai inteles ceva din ce am spus mai sus big grin

| FkThRz a răspuns:

Incearca alt program deoarece HyperCam 2 nu inregistreaza sunetul in joc, mai exact din calculator, ci sunetul de la microfon, fie ca este sau nu in unitate/laptop (asta cel putin daca nu umbli la setari).

| Alexycys2000 a răspuns:

Incearca cu fraps ca e mai bun si mai performant. Daca nu vrei, mai uita-te la setari sau instaleaza alta versiune.